O NÁS
O NÁS

Řezpof – řeznické potřeby, potřeby pro řezníky a uzenáře

Firma Řezpof byla založena v roce 1991 s cílem pomáhat začínajícím řezníkům. Řezpof = řeznicko-potravinářská firma. Řezpof dodává řeznické potřeby, řeznické stroje, koření pro řezníky a uzenáře na výrobu masných výrobků, nástřiky pro výrobu řeznických specialit, řeznické nože, ocílky, pracovní oblečení a jednorázové oděvy. Díky širokému sortimentu řeznických potřeb ve vlastním skladu zajistíme dodání v co nejkratším možném termínu.

Dovážíme pro Vás koření z celého světa. Zajišťujeme si vlastní vývoj a výrobu kořenících směsí pro řezníky, balíme jednodruhové koření a dodáváme koření pro profesionály i pro vaření v domácnosti..

Zajistíme Vám ochranné pracovní pomůcky pro práci na bourárnách, zejména protipořezové rukavice, protipořezové zástěry. Pomůžeme s vybavením řeznických prodejen.

Pro řezníky a uzenáře vyrábíme a dodáváme kompletní kořenící směsi vlastní výroby. Snažíme se zachovat tradiční složení koření a chuť výrobků, kterou známe z dob našich předků. V nabídce potřeb pro řezníky a uzenáře je také v široká škála jednodruhového koření jako například kmín, paprika sladká i pálivá, pepř, majoránka, koriandr, muškátový květ, muškátový ořech, vanilka a kardamon. V sortimentu zeleniny nabízíme sušené česnekové floky, předsmaženou cibulku.

Pro masnou výrobu a řeznictví vyvíjíme vlastní nástřiky do masa. Vyznačují se velmi dobrým ekonomickým zhodnocením a nízkou ztrátou po tepelném opracování. Rádi vám připravíme kalkulaci úspor pro vaše výrobní podmínky.

Vzhledem k velkému objemu prodeje nabízíme nízké ceny pro sortiment sojová bílkovina, bramborový škrob, kukuřičný škrob.

Nabízíme také široký sortiment přírodních střev a potravinářských obalů.

Pokud chcete dát svým výrobkům tvar, obraťte se na nás! Zajistíme výrobu lisovacích forem, nebo lisovacích varných věží s tvarem výrobku podle vaší představy. Varné lisovací věže jsou velmi ekonomické z hlediska využití udírny a mají patentem chráněný systém zavírání pomocí stlačeného vzduchu. Umíme lisovat boky, krkovici, šunky i rolády. Standardizované výrobky originálních tvarů jsou u zákazníků velmi oblíbené. Originální tvar Vám zajistí konkurenční výhodu. Chcete li varnou věž na šunku, nebo lisovací věž na bůček, kontaktujte nás.

Ke všem produktům samozřejmě dodáváme specifikaci a prohlášení o alergenech. V našich produktech nejsou geneticky modifikované organizmy (GMO).

Zboží Vám dovezeme, zašleme na dobírku, nebo si ho můžete vyzvednout v naší prodejně v Plzni na Slovanské tř.19.